​Nie bądź przywiązany do banku. Skorzystaj z możliwości konsolidacji

data dodania: 18 czerwca 2015, 12:55 odsłon: 651

Czy biorą kredyt w jednym banku, musimy spłacać go do końca właśnie w tej placówce? A co, jeśli okaże się, że inny bank daje o wiele lepsze warunki spłaty kredytu? Wtedy warto skorzystać z opcji konsolidacji kredytów bankowych.

Może zabrzmi to paradoksalnie, ale bardzo często opłaca się wziąć kolejny kredyt, aby spłacić już te zaciągnięte. Jak to możliwe? Chodzi tu o możliwość konsolidacji kredytów. Ta opcja może wydawać się bardzo atrakcyjna dla osób, które już posiadają kilka kredytów i raty stanowią już zbyt duże obciążenie dla spłacającego.

Wówczas warto rozejrzeć się za odpowiednią opcją kredytu konsolidacyjnego. Tu mamy sporą dowolność ofert, ponieważ nie musimy być przywiązani tylko do tych banków, które kredytów nam udzieliły.

- Warto wtedy dokładnie poszukać opcji konsolidacyjnego kredytu dla naszych pożyczek. Może się bowiem okazać, że dzięki takiej opcji możemy sporo zaoszczędzić, i zamiast spłacać kilka wysokich rat, będziemy płacili jedną, niższą. Zaoszczędzone zaś pieniądze możemy wydać np. na urlop – mówi Przemysław Micuda, dyrektor platformy kredytowej www.extrum.pl.

Czy więc zawsze powinniśmy korzystać z konsolidacji naszych kredytów? Tak, jeśli mamy ich kilka, a koszty rat są już dla nas zbyt wysokie. Więc zamiast popadać w zadłużenie w bankach, lepiej skonsolidować nasze kredyty w jednym banku.

Opcji kredytów konsolidacji jest wiele. Musimy jednak uważnie przyjrzeć się ofertom wszystkich banków, aby faktycznie ta operacja przyniosła nam same korzyści w postaci niższej raty miesięcznej. Czy mamy więc odwiedzać wszystkie placówki bankowe w naszym mieście, poszukując najlepszej opcji kredytu konsolidacyjnego? To przecież strata czasu i długi, często niezrozumiałe rozmowy z przedstawicielami banków. Każdy z nich będzie zachwalał swoją ofertę, a My później zostaniemy sami z koniecznością przeprowadzenia analizy wszystkich, mało nam mówiących wskaźników finansowych. Jeśli nie jesteśmy ekonomistami, ciężko będzie nam samodzielnie wywnioskować, który z kredytów konsolidacyjnych wybrać.

Dlatego warto skorzystać z usług pierwszej w Polsce platformy kredytowej www.extrum.pl. Dzięki temu, wypełniając krótki wniosek na stronie extrum.pl, otrzymamy na nasze konto e-mail wszystkie dostępne opcje kredytów konsolidacyjnych z dwudziestu polskich banków. Dzięki temu sami, bardzo szybko porównamy, który kredyt będzie dla nas najbardziej odpowiedni. To nic nie kosztuje. Platforma kredytowa www.extrum.pl nie pobiera od użytkowników żadnych opłat.

Co więcej, gdy zdecydujemy się już na konkretny kredyt konsolidacyjny, specjaliści finansowi platformy kredytowej extrum.pl pomogą nam w załatwieniu wszystkich formalności związanych z otrzymaniem naszego idealnego kredytu.

Jak to zrobić?

Musisz wykonać zaledwie 5 kroków, aby uzyskać swój idealny kredyt bankowy:

1. Wejdź na stronę www.extrum.pl

2. Wypełnij formularz zamówienia kredytu, gdzie określisz kilkoma kliknięciami swoje warunki

3. Podaj swój adres e-mail

4. Oczekuj maksymalnie 24 godziny na otrzymanie oferty.

5. Skontaktuj się z platforma finansową extrum.pl, aby zamówić idealny kredyt.

Platforma finansowa extrum.pl oferuje swoim klientom wszystkie oferty kredytowe 20 polskich banków. Co ważne, klient otrzymuje oferty pożyczek bankowych przygotowanych zawsze pod swoje potrzeby i możliwości. Platforma kredytowa extrum.pl nie pobiera żadnych opłat od swoich klientów. Operacja analizy wszystkich dostępnych ofert kredytowych i przedstawienie ich klientowi odbywa się za darmo.

Kredyt na Twoich warunkach, łatwo i szybko dostępny? Do tego zawsze z najniższą ratą kredytu bankowego. Bez wychodzenia z domu, poznając przygotowane pod Twoje potrzeby oferty wielu banków w ciągu 24 godzin? Tak, to wszystko jest możliwe, właśnie dzięki platformie kredytowej extrum.pl.

Serwis extrum.pl zapewnia Ci niezależną ofertę kredytową (zawsze alfabetycznie, bez wskazywania która z nich jest lepsza-gorsza) przy jednoczesnym zapewnieniu wiarygodności i aktualności przedstawionej oferty. Przedstawione oferty są zatem wstępna pozytywną lub negatywną decyzją kredytową. Skorzystanie z ofert w serwisie extrum.pl zależne jest tylko i wyłącznie od Ciebie, przy zapewnieniu gwarancji na darmowe korzystanie z serwisu bez żadnych ograniczeń.

Wejdź na www.extrum.pl, wypełnij krótki wniosek i sam się przekonaj jak szybko otrzymasz odpowiednie dla Ciebie oferty kredytowe 20 banków działających w Polsce.

Projekt i realizacja © 2014 - AR Soluma - Wszelkie materiały, loga, zdjęcia zawarte na stronie są prawnie chronione i zastrzeżone.

logo extrum