​Extrum pomoże w Twoich kłopotach z bankiem

data dodania: 1 lipca 2015, 16:31 odsłon: 629

Zdarza się, że nie dajemy już rady spłacać rat kredytowych w bankach. Wiele osób zapętla się w kredytach, spłaca jeden kredyt drugim. W pewnym momencie nadchodzi kryzys. Bank chce wypowiedzieć umowę i skierować sprawę do szybkiej windykacji. Co robić? Extrum pomoże.

Kiedy bierzemy kredyt, wydaje nam się, że spokojnie damy radę spłacać raty. Jednak, gdy w pewnym momencie dotknie nas kryzys finansowy, zdarza się, że nie dajemy już rady spłacać na bieżąco raty kredytu. Nie ma co liczyć na układy czy ugody z bankami. Koniec końców to nie są instytucje charytatywne, które pomagają wyjść nam z kłopotów finansowych. W najlepszym wypadku na chwilę odroczą spłatę zadłużenia. Jednak w większości przypadków skierują naszą sprawę na drogę szybkiej windykacji bądź sprzedadzą nasz dług firmom windykacyjnym.

Co robić, gdy odbieramy kolejne wezwania do zapłaty z banku lub otrzymujemy telefony ponaglające, a nasz domowy budżet zaczyna świecić pustką? Schować głowę w piasek i udawać, że problemu nie ma? Kiepskie rozwiązanie, ponieważ wkrótce nasz bank znajdzie sposób na windykację należności. Zostaniemy wpisani do Bankowej Informacji Kredytowej, a nasza sprawa może zostać skierowana do egzekucji komorniczej, co znacznie zawyży nasze zobowiązania.

W takich przypadkach można liczyć na pomoc platformy kredytowej extrum.pl.

- Znamy doskonale system, jaki funkcjonuje w bankach. Wiemy, jak banki postępują, wiemy, jaka jest ścieżka działań i procedura bankowa. Pomagaliśmy już wyjść z takich problemów naszym klientom i możemy pomóc kolejnym osobom. Mamy szybki i prosty sposób zamknięcia przeterminowanego kredytu bankowego. Rozmawiamy, negocjujemy z bankami w imieniu naszego klienta. Czyścimy negatywne historie kredytowe. Możemy pomóc zamknąć problemy z kredytami w bankach – mówi Przemysław Micuda, dyrektor pierwszej w Polsce platformy kredytowej www.extrum.pl.

Extrum skutecznie pomaga wyjść z problemów płatniczych z bankami dzięki unikalnym mechanizmom finansowania takich spraw, wypracowanym dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjalistów finansowych tej firmy. Bank zostaje spłacony, a klient może odetchnąć z ulgą i ponownie cieszyć się czystą historią kredytową.

- Ważne jest, abyśmy nie czekali aż bank wypowie umowę kredytową i skieruje sprawę do twardej windykacji. Kiedy tylko zorientujemy się, że nie dajemy radę na bieżąco spłacać kredytu bankowego, warto zgłosić się do nas. Wtedy możemy szybko i skutecznie pomóc wyjść z tego problemu – mówi Przemysław Micuda.

Platforma finansowa extrum.pl oferuje swoim klientom wszystkie oferty kredytowe 20 polskich banków. Co ważne, klient otrzymuje oferty pożyczek bankowych przygotowanych zawsze pod swoje potrzeby i możliwości. Platforma kredytowa extrum.pl nie pobiera żadnych opłat od swoich klientów. Operacja analizy wszystkich dostępnych ofert kredytowych i przedstawienie ich klientowi odbywa się za darmo.

Kredyt na Twoich warunkach, łatwo i szybko dostępny? Do tego zawsze z najniższą ratą kredytu bankowego. Bez wychodzenia z domu, poznając przygotowane pod Twoje potrzeby oferty wielu banków w ciągu 24 godzin? Tak, to wszystko jest możliwe, właśnie dzięki platformie kredytowej extrum.pl.

Serwis extrum.pl zapewnia Ci niezależną ofertę kredytową (zawsze alfabetycznie, bez wskazywania która z nich jest lepsza-gorsza) przy jednoczesnym zapewnieniu wiarygodności i aktualności przedstawionej oferty. Przedstawione oferty są zatem wstępna pozytywną lub negatywną decyzją kredytową. Skorzystanie z ofert w serwisie extrum.pl zależne jest tylko i wyłącznie od Ciebie, przy zapewnieniu gwarancji na darmowe korzystanie z serwisu bez żadnych ograniczeń.

Wejdź na www.extrum.pl, wypełnij krótki wniosek i sam się przekonaj jak szybko otrzymasz odpowiednie dla Ciebie oferty kredytowe 20 banków działających w Polsce.

Projekt i realizacja © 2014 - AR Soluma - Wszelkie materiały, loga, zdjęcia zawarte na stronie są prawnie chronione i zastrzeżone.

logo extrum