​Problemy z kredytami? Extrum pomoże

data dodania: 9 lipca 2015, 21:53 odsłon: 703

Zdarza się, że nie dajemy już rady spłacać rat kredytowych w bankach. Wiele osób zapętla się w kredytach, spłaca jeden kredyt drugim. W pewnym momencie nadchodzi kryzys. Bank chce wypowiedzieć umowę i skierować sprawę do szybkiej windykacji. Co robić? Extrum pomoże.

Kiedy bierzemy kredyt, wydaje nam się, że spokojnie damy radę spłacać raty. Jednak, gdy w pewnym momencie dotknie nas kryzys finansowy, zdarza się, że nie dajemy już rady spłacać na bieżąco raty kredytu. Nie ma co liczyć na układy czy ugody z bankami. Koniec końców to nie są instytucje charytatywne, które pomagają wyjść nam z kłopotów finansowych. W najlepszym wypadku na chwilę odroczą spłatę zadłużenia. Jednak w większości przypadków skierują naszą sprawę na drogę szybkiej windykacji bądź sprzedadzą nasz dług firmom windykacyjnym.

Co robić, gdy odbieramy kolejne wezwania do zapłaty z banku lub otrzymujemy telefony ponaglające, a nasz domowy budżet zaczyna świecić pustką? Schować głowę w piasek i udawać, że problemu nie ma? Kiepskie rozwiązanie, ponieważ wkrótce nasz bank znajdzie sposób na windykację należności. Zostaniemy wpisani do Bankowej Informacji Kredytowej, a nasza sprawa może zostać skierowana do egzekucji komorniczej, co znacznie zawyży nasze zobowiązania.

W takich przypadkach można liczyć na pomoc platformy kredytowej extrum.pl.

Taką pomoc otrzymała klientka tej firmy.

Kobieta w wieku 35 lat bardzo potrzebowała pomocy w wyjściu z zadłużenia. Trzy lata temu wydawało jej się, że jest w szczęśliwym związku. Jej partner potrzebował jednak samochodu (otwierał świetnie zapowiadającą się działalność gospodarczą), a że sam miał jakieś stare problemy finansowe, to kredytu bankowego by nie otrzymał. Więc kobieta wzięła kredyt na siebie, z dość wysoką ratą. Mężczyzna samochód zapisał na siebie. On miał spłacać też raty kredytu, ponieważ ona nie dałaby finansowo rady. Minął jednak rok i postanowili się rozstać. Mężczyzna deklarował spłacanie kredytu. Jednak z umowy wywiązał się tylko w dwóch ratach. Później przestał już płacić. Kobieta spłacała więc dalej sama tyle, ile miała możliwości. Jednak w końcu jej możliwości finansowe się skończyły. Zaczęła się spóźniać z ratami dla banku. Bank postanowił windykować jej kredyt, i nie chciał nawet słyszeć próśb klientki o rozłożenie długu na mniejsze raty, pomimo wysyłania licznych pism. Klientka przez to miała już tak złą historię w BIK-u, że żaden inny bank nie chciał jej pomóc. Myślała już nawet o „chwilówkach”, ale zdawała sobie sprawę, że taka decyzja by ją tylko szybciej pogrążyła. Została sama z problemem, bez żadnej pomocy. Niechybnie czekała ją windykacja komornicza, i jak wiadomo bardzo wysokie koszty z tym związane. Przyszłość dla niej i jej córki wyglądała przerażająco. Kobieta nie mogła spać nocami. Wykańczała się psychicznie.

Na szczęście jej znajomy polecił extrum.pl . Nie wierzyła już w jakąkolwiek pomoc, ale okazało się, że spotkanie z doradcami finansowymi extrum.pl uratowało jej fatalną sytuację. Na spotkaniu została wysłuchana, przeprowadzono indywidualną analizę jej sytuacji, a problem dało się logicznie rozwiązać. Co najważniejsze, cała operacja wyjścia z zadłużenia wyszła taniej niż uruchomienie kredytu w niejednym banku.

Dziś kobieta ta może żyć spokojnie, bez obaw o swoją przyszłość. Jeśli natomiast Ty zmagasz się z dużym problemem finansowym i nie wiesz już sam, jak masz z tej sytuacji wyjść, nie czekaj dłużej, skontaktuj się z platformą finansową extrum.pl.

- Wystarczy spotkać się z nami i przedstawić pełną historię finansową swojej sytuacji, bo tylko tak extrum.pl jest w stanie pomóc. Nie męcz się więcej, daj sobie pomóc profesjonalnym specjalistom finansowym – mówi Przemysław Micuda, dyrektor platformy finansowej www.extrum.pl. – Gwarantujemy, że cała operacja Twojego oddłużenia wyjdzie taniej niż wzięcie kolejnego kredytu bankowego.

www.extrum.pl

Projekt i realizacja © 2014 - AR Soluma - Wszelkie materiały, loga, zdjęcia zawarte na stronie są prawnie chronione i zastrzeżone.

logo extrum