Zdarza się, że nie dajemy już rady spłacać rat kredytowych w bankach. Wiele osób zapętla się w kredytach, spłaca jeden kredyt drugim. W pewnym momencie nadchodzi kryzys.

Znamy doskonale system, jaki funkcjonuje w bankach. Wiemy, jak banki postępują, wiemy, jaka jest ścieżka działań i procedura bankowa. Pomagaliśmy już wyjść z takich problemów naszym klientom i możemy pomóc kolejnym osobom. Mamy szybki i prosty sposób zamknięcia przeterminowanego kredytu bankowego. Rozmawiamy, negocjujemy z bankami w imieniu naszego klienta. Czyścimy negatywne historie kredytowe. Możemy pomóc zamknąć problemy z kredytami w bankach. 

Extrum skutecznie pomaga wyjść z problemów płatniczych z bankami dzięki unikalnym mechanizmom finansowania takich spraw, wypracowanym dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjalistów finansowych tej firmy. Bank zostaje spłacony, a klient może odetchnąć z ulgą i ponownie cieszyć się czystą historią kredytową. 

Ważne jest, abyśmy nie czekali aż bank wypowie umowę kredytową i skieruje sprawę do twardej windykacji. Kiedy tylko zorientujemy się, że nie dajemy radę na bieżąco spłacać kredytu bankowego, warto zgłosić się do nas. Wtedy możemy szybko i skutecznie pomóc wyjść z tego problemu. 

Projekt i realizacja © 2014 - AR Soluma - Wszelkie materiały, loga, zdjęcia zawarte na stronie są prawnie chronione i zastrzeżone.

logo extrum